Vertiv Geist PDU, 3x16A, 36xC13 + 6xC19, vidlica IEC309, 0U, meraná

Rozšíriteľné jednotky rPDU monitorované EC na úrovni jednotky poskytujú spoľahlivú distribúciu energie kritickým IT zariadeniam a zároveň poskytujú komplexný prehľad o spotrebe energie na vstupnej úrovni prostredníctvom vzdialeného prístupu k sieti. Zahŕňa možnosti monitorovania životného prostredia ... viac
Objednávací kód: .K-VP8881
Kód výrobcu: VP8881
Výrobca: VERTIV
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: na objednávku
Cena bez DPH: 913,41 €
Cena s DPH: 1 096,09 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Rozšíriteľné jednotky rPDU monitorované EC na úrovni jednotky poskytujú spoľahlivú distribúciu energie kritickým IT zariadeniam a zároveň poskytujú komplexný prehľad o spotrebe energie na vstupnej úrovni prostredníctvom vzdialeného prístupu k sieti. Zahŕňa možnosti monitorovania životného prostredia na získanie environmentálnych metrík v reálnom čase. Inovujte monitorovacie zariadenie vymeniteľné za chodu na vybraných jednotkách, aby ste využili nové technológie a prispôsobili sa meniacim sa obchodným potrebám.

Výhody

  • Spoľahlivá distribúcia energie s možnosťou lokálneho a vzdialeného monitorovania napájania ponúka rýchly prístup k kritickým informáciám o spotrebe energie na vyhodnotenie trendov spotreby energie a maximalizáciu doby prevádzkyschopnosti.
  • Možnosti monitorovania životného prostredia s pridaním voliteľných environmentálnych senzorov zaisťujú, že užívatelia budú mať na dosah ruky údaje o kritickej infraštruktúre, aby sa predišlo zlyhaniu zariadení súvisiacich s klímou a výpadkom systému.
  • Daisy Chaining odolné voči chybám s RSTP zjednodušuje inteligentnú konektivitu rPDU a zaisťuje hlásenie údajov, aj keď dôjde k prerušeniu sieťového reťazca. Podporuje až 40 rPDU.
  • Každá jednotka je 100% testovaná na spoľahlivosť a funkčnosť.
  • Spojte až 50 zariadení na jednej IP adrese a skráťte čas nasadenia pomocou vlastnej konfigurácie nadradených zariadení.

Súhrn produktu:
rPDU, Monitored Unit Level EC, 16A, 230/400V WYE, 11.0kW, Vertical, (36) IEC C13, (6) IEC C19, 3m power cable with 3P+N+E (IP44), Black Powder Coat.

Monitorovanie:
Monitorovanie vstupného a fázového napájania s monitorovaním prúdu obvodu/vypínača. Monitorovanie prostredia pomocou voliteľných diaľkových senzorov. Daisy chain Ethernet pripojenie. Lokálny vysoko viditeľný LED displej.

https://www.geistglobal.com/power-distribution-unit/VP8881

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ použití Server
Typ umístění Rack
Záruka 2 roky
Zásuvky
Počet výstupních zásuvek C13 36
Počet výstupních zásuvek C19 6