Panasonic Eneloop Pre AAA NiMH 1,2 V 930mA BL4

Panasonic ENELOOP sú nástupcami špičkových batérií Sanyo Eneloop . Od kúpenie od Sanyo v roku 2010 prichádza Panasonic s novými modelmi už pod vlastným označením. Panasonic ENELOOP je nová generácia NiMH akumulátorov. Majú odlišné chemické zloženie, ktoré im dáva lepšie ... viac
Objednávací kód: 54351033
Kód výrobcu: 11492
Výrobca: PANASONIC
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom na Eshop
Cena bez DPH: 16,47 €
Cena s DPH: 19,76 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Panasonic ENELOOP sú nástupcami špičkových batérií Sanyo Eneloop . Od kúpenie od Sanyo v roku 2010 prichádza Panasonic s novými modelmi už pod vlastným označením.

Panasonic ENELOOP je nová generácia NiMH akumulátorov. Majú odlišné chemické zloženie, ktoré im dáva lepšie užívateľské vlastnosti. Sú dodávané v nabitom stave a zákazník je ihneď po kúpe môže používať, rovnako ako bežné alkalické batérie. Výrazne je potlačené samovybíjania, nabitý akumulátor po 6 mesiacoch skladovania stráca max. 20% kapacity a zvyškovú energiu je schopný uchovať až 5 rokov. Je vždy pripravený na ďalšie použitie. Možno ho nabíjať vo všetkých nabíjačkách pre NiCd a NiMH akumulátory, nepotrebuje špeciálny nabíjačku. Vhodný pre všetky bežné spotrebiče, od diaľkových ovládaní až po digitálne fotoaparáty. Vzhľadom k svojim vlastnostiam je tento druh akumulátorov novú ekologickou alternatívou k alkalickým batériám, pretože majú z pohľadu spotrebiteľa podobné vlastnosti ako alkalické batérie, ale možno ich používať opakovane. Batéria umožňuje pri správnom zaobchádzaní viac ako 500 cyklov.

Hlavné vlastnosti akumulátorov ENELOOP:
- veľmi nízke samovybíjanie
- vybíjací teploty: 0 ° C - 50 ° C
- sú predávané prednabité a pripravené na okamžité použitie
- nemajú žiadny pamäťový efekt
- šetrí náklady
- kombinuje najlepšie vlastnosti AA alkalické (pripravený na použitie) a nabíjacie (opakovane použiteľné) batérie

-|CZ|SK|EN
Provedení
Technologie baterie Nabíjecí
Provedení baterie Tužková AAA