Panasonic Eneloop AA NiMH 1,2V 2000mAh BL4 2100c

Panasonic ENELOOP sú nástupcami špičkových batérií Sanyo Eneloop . Od kúpenie značky Sanyo v roku 2010 prichádza Panasonic s novými modelmi už pod vlastným označením. Panasonic ENELOOP je nová generácia NiMH akumulátorov. Majú odlišné chemické zloženie, ktoré im dáva lep ... viac
Objednávací kód: 54351032
Kód výrobcu: 11485
Výrobca: PANASONIC
Záručná lehota: 24 mes.
Dostupnosť: skladom na Eshop
Cena bez DPH: 14,94 €
Cena s DPH: 17,93 €
Porovnanie Obľúbené Hľadať náhradníka

Panasonic ENELOOP sú nástupcami špičkových batérií Sanyo Eneloop . Od kúpenie značky Sanyo v roku 2010 prichádza Panasonic s novými modelmi už pod vlastným označením.

Panasonic ENELOOP je nová generácia NiMH akumulátorov. Majú odlišné chemické zloženie, ktoré im dáva lepšie užívateľské vlastnosti. Sú dodávané v nabitom stave a zákazník je ihneď po kúpe môže používať, rovnako ako bežné alkalické batérie. Výrazne je potlačené samovybíjanie, nabitý akumulátor po 6 mesiacoch skladovania stráca max. 20% kapacity a zvyškovú energiu je schopný uchovať až 5 rokov. Je vždy pripravený na ďalšie použitie. Možno ho nabíjať vo všetkých nabíjačkách pre NiCd a NiMH akumulátory, nepotrebuje špeciálnu nabíjačku. Vhodný pre všetky bežné spotrebiče, od diaľkových ovládaní až po digitálne fotoaparáty. Vzhľadom k svojim vlastnostiam je tento druh akumulátorov novú ekologickou alternatívou k alkalickým batériám, pretože majú z pohľadu spotrebiteľa podobné vlastnosti ako alkalické batérie, ale možno ich používať opakovane. Špičková kvalita batérie Panasonic umožňuje pri správnom zaobchádzaní až 2100 cyklov.

Hlavné vlastnosti akumulátorov ENELOOP:
- Veľmi nízke samovybíjanie
- Vybíjací teploty: 0 ° C - 50 ° C
- Sú predávané prednabité a pripravené na okamžité použitie
- Nemajú žiadny pamäťový efekt
- Šetrí náklady
- Kombinuje najlepšie vlastnosti AA alkalické (pripravený na použitie) a nabíjacie (opakovane použiteľné) batérie

-|CZ|SK|EN
Provedení
Technologie baterie Nabíjecí
Provedení baterie Tužková AA